QE50QN80FAUXXH
Pakas svars
12.9 kg
Ražotāja kods
QE50QN80FAUXXH
Pakas svars
12.9 kg
Product Type
LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204959
Power Consumption (Max)
195 Watt
Power Consumption Operational
68 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
68 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
172 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
94 kWh
Diagonal Class
50"
Series
QN80F Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, Neo Quantum HDR
Video Processor
NQ4 AI Gen2
TV Tuner
1x analogue, 2x digital
HDMI Ports Qty
4 ports
Design
3 Bezel-less Design, Simple Chamfer
Width
111.42 cm
Depth
4.78 cm
Height
64.36 cm
Weight
Enclosure Colour
Silver
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
Quantum Mini LED - Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Core
Stand Features
Aero linear
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm