QE50LS03FAUXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
QE50LS03FAUXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204826
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
120 Watt
Power Consumption Operational
69 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
69 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
123 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
96 kWh
Diagonal Class
50"
Series
The Frame LS03F Series
Model Year
2025
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
HDR Technology
Quantum HDR, HDR10+ Adaptive
Video Processor
NQ4 AI Gen2
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Eco Sensor, brightness sensor, motion sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Picture Enhancements
Design
Very Narrow Bezel Design (VNB), Slim Design, Modern Frame Design
Dimensions
Without stand
Width
112.41 cm
Depth
2.49 cm
Height
64.49 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
Quantum Dot technology, Dual LED - Supreme UHD dimming
Coating
Matte
Display Menu Language
Multilingual
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Stand Features
Height adjustable
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm