QE48S90FAEXXH
Pakas svars
10.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Ražotāja kods
QE48S90FAEXXH
Pakas svars
10.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Product Type
OLED TV - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205127
Power Consumption (Max)
230 Watt
Power Consumption Operational
64.7 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
65 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
132 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
90 kWh
Diagonal Class
48"
Series
S90F Series
HDR Technology
OLED HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming
Video Processor
NQ4 AI Gen3
TV Tuner
1x analogue, 2x digital
TV Tuner Presence
Yes
Extended PVR
Sensors
Eco Sensor
HDMI Ports Qty
4 ports
Design
4 Bezel-less Design, LaserSlim Design
Width
106.93 cm
Depth
3.96 cm
Height
61.99 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz
LCD Backlight Technology
Self-illuminating pixels
Coating
Anti-reflection
Stand Colour
Silver
Stand Features
Simple Plus Blade
Flat Panel Mount Interface
300 x 200 mm