QE43QN90FATXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
QE43QN90FATXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205040
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
145 Watt
Power Consumption Operational
50 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
50 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
102 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
69 kWh
Diagonal Class
43"
Series
QN90F Series
Model Year
2025
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, Neo Quantum HDR
Video Processor
NQ4 AI Gen3
TV Tuner
1x analogue, 2x digital
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Eco Sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Picture Enhancements
Design
Ultra Slim Design, 3 Bezel-less Design, NeoSlim Design
Dimensions
Without stand
Width
96.08 cm
Depth
2.69 cm
Height
55.89 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator 165Hz, 120Hz (Up to 165Hz) Refresh Rate
LCD Backlight Technology
Quantum Mini LED - Ultimate UHD Dimming, Quantum Matrix Technology Plus
Coating
Anti-glare
Display Menu Language
Multilingual
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Stand Features
Sharp Neck Hexagon
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm