QE43Q7FAAUXXH
Pakas svars
7.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Ražotāja kods
QE43Q7FAAUXXH
Pakas svars
7.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204787
Power Consumption (Max)
115 Watt
Power Consumption Operational
53 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
53 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
102 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
74 kWh
Diagonal Class
43"
Series
Q7F Series
HDR Technology
Quantum HDR
Video Processor
Q4 AI
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
Sensors
Eco Sensor
HDMI Ports Qty
3 ports
Design
3 Bezel-less Design, Slim look
Width
96.75 cm
Depth
5.97 cm
Height
56.14 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Dot technology - Supreme UHD dimming
Stand Features
Flat feet narrow
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm