LH75QBCNBGCXEN
Kopā pieejams (gab.)
5
Ražotāja kods
LH75QBCNBGCXEN
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display - Crystal UHD
Diagonal Class
75"
Series
QBC Series
Platform
Tizen OS
Video Processor
Crystal 4K
Modes
Director Mode, DICOM Simulation Mode
Picture Enhancements
Mega Dynamic Contrast Ratio, Dynamic Crystal Color, Intelligent UHD upscaling, 72% Colour Gamut NTSC
Design
Even Bezel Design, Ultra Slim
Pixel Pitch
0.429 mm
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
2% haze
Brightness
350 cd/m²
Commercial Features
SMART Signage Platform, Samsung VXT CMS, Home UI
Operation Hours / Days
16 / 7
Features
Smart Calibration
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
Configuration
8 GB
Connectivity
LAN
Compliant Standards
EMC Class B, HDCP 2.2, Safety 60950-1, Safety 62368-1
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)