LH75QBCEBGCXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
42.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
130
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH75QBCEBGCXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
42.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
130
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption Operational
214.5 Watt
Diagonal Class
75"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
QBC Series
Platform
Tizen OS
Video Processor
Crystal 4K
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
DICOM Simulation Mode
Picture Enhancements
Mega Dynamic Contrast Ratio, Dynamic Crystal Color, 72% Colour Gamut NTSC
Design
Even Bezel Design, Ultra Slim
Dimensions
Without stand
Width
168.23 cm
Depth
2.85 cm
Height
96.04 cm
Weight
33.4 kg
LCD Display Technology
VA
Pixel Pitch
0.429 mm
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
2% haze
Image Contrast Ratio
4000:1
Brightness
350 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Commercial Features
Samsung VXT CMS, Home UI
Operation Hours / Days
16 / 7
Features
Smart Calibration
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Configuration
8 GB
Operating System
Tizen OS 7.0
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Connector Type
Compliant Standards
EMC Class B, HDCP 2.2, Safety 60950-1, Safety 62368-1
EPEAT Compliant
EPEAT Bronze
ENERGY STAR Certified
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep
0.5 Watt
Width (Shipping)
Depth (Shipping)
18 cm
Height (Shipping)
Weight (Shipping)
43.5 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)