LH13QBCEBGBXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
134
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH13QBCEBGBXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
134
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption Operational
35 Watt
Diagonal Class
13"
Commercial Use
Yes - digital signage
Platform
Tizen OS
Operating System
Tizen OS 7.0
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
1 ports
Picture Enhancements
45% Colour Gamut
Design
Slim Design
Dimensions
Without stand
Width
32.2 cm
Depth
1.99 cm
Height
19.35 cm
Weight
800 g
Enclosure Colour
Black
LCD Display Technology
ADS
Pixel Pitch
0.153 mm
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
0.25% Glass Haze
Image Contrast Ratio
800:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
500 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
30 ms
Commercial Features
SMART Signage Platform, Home UI, Samsung VXT CMS
Operation Hours / Days
16 / 7
Stand
Included
Stand Design
Tabletop/kickstand
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
Yes
USB Ports Qty
1
Configuration
8 GB
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11ac
Connector Type
HDMI input USB Audio line-out RS-232 input LAN input
Internet of Things (IoT) Compatible
Platform
SmartThings Pro
Compliant Standards
EMC Class B, Safety 60950-1, Safety 62368-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Width (Shipping)
52 cm
Depth (Shipping)
23.8 cm
Height (Shipping)
6.4 cm
Weight (Shipping)
1.6 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)