LH32OMDEBGBXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH32OMDEBGBXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Diagonal Class
32"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
OMDX Series
Outdoor
Yes
Sun Exposure
Full sun
Platform
Tizen OS
Operating System
Tizen OS 8.0
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Sensors
Ambient light sensor (ALS), temperature sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
Picture Enhancements
72% sRGB color gamut, Mega Dynamic Contrast Ratio
Design
Slim Design
Dimensions
Without stand
Width
73.25 cm
Depth
4.56 cm
Height
42.69 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
LCD Display Technology
VA
Pixel Pitch
0.364 mm
Colour Support
16700000 colours
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight - Edge LED
Coating
0% haze
Image Contrast Ratio
4000:1
Brightness
2000 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Commercial Features
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Pivot, Multiple Display Control (MDC), security lock slot (cable lock sold separately)
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
USB Ports Qty
1
Configuration
ARM Cortex-A72 Quad-Core ( 1.7 GHz ) - 2.5 GB LPDDR4 - 8 GB
Type
Remote control
Battery Included
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11ac
Bluetooth Version
Bluetooth 5.0
Connect & Share
Wi-Fi Miracast
Connector Type
2 x HDMI input ¦ USB 2.0 ¦ Audio line-out ¦ RS-232C input/output ¦ LAN input ¦ LAN output
Platform
SmartThings Pro
Security Slot Type
Kensington security slot
Included Accessories
Ambient sensor
Compliant Standards
EMC Class A, IP5X, HDCP 2.2, IEC/EN 62368-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Width (Shipping)
82 cm
Depth (Shipping)
12.7 cm
Height (Shipping)
51.2 cm
Weight (Shipping)
9.7 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80%