LH86WAFWLGCXEN
Pakas svars
62.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
26
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
LH86WAFWLGCXEN
Pakas svars
62.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
26
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption Operational
493 Watt
Diagonal Class
86"
Commercial Use
Yes - education / business
Combined With
Touchscreen (multi touch)
Series
WAF Series
Platform
Android
Operating System
Android OS 14
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI, USB-C
HDMI Ports Qty
2 ports
Picture Enhancements
72% Colour Gamut
Dimensions
Without stand
Width
196.18 cm
Depth
8.77 cm
Height
117 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
LCD Display Technology
IPS
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Dynamic Contrast Ratio
1200:1
Brightness
400 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Touchpoints Qty
40
Response Time
8 ms
Commercial Features
Open Pluggable Standard (OPS) support
Operation Hours / Days
12 / 7
Features
Infrared multitouch technology
Flat Panel Mount Interface
800 x 600 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Ports Qty
5
Configuration
64 GB
Functionality
Whiteboard, WEB browsing
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11ac
Connect & Share
Screen Share
Application Store
Google Play
Connector Type
Compliant Standards
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep
0.5 Watt
Width (Shipping)
209.5 cm
Depth (Shipping)
18.5 cm
Height (Shipping)
Weight (Shipping)
74.1 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)