LH025IEACLS/EN
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
52
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH025IEACLS/EN
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
52
Tuvākā piegāde
Product Type
LED display unit
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
IEA Series
HDR Capable
Yes
HDR Technology
LED HDR
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Modes
Portrait mode, landscape mode
Design
Flexible design
Frame Rate & Enhancement Technology
3840 Hz Refresh Rate
Colour Temperature
6500K
Image Contrast Ratio
2500:1
Brightness
500 cd/m²
Viewing Angle
150 degrees
Viewing Angle (Vertical)
150 degrees
Features
MagicInfo
Pixel Pitch
2.5 mm
Pixel Configuration
1 red, 1 green, 1 blue
LED Type
3-in-1 2121
Resolution
384 x 216
Compliant Standards
EMC Class A, IP20, Safety 60950-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Video Wall Power Consumption (Max)
347 W/?
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% RH