LH13EMDIBGBXEN
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH13EMDIBGBXEN
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Product Type
E-Paper display - E Ink Spectra 6
Diagonal Class
13"
Diagonal Size
13.3"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
EMDX series
Platform
Tizen OS
Operating System
Tizen OS 8.0
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
PC Interface
USB-C
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Colour Imaging Algorithm
Design
Ultra Thin Design
Dimensions
Without stand
Width
30.52 cm
Depth
1.79 cm
Height
23.76 cm
Weight
900 g
Enclosure Colour
White
Pixel Pitch
0.169 mm
Colour Support
54600 colours
Resolution
1600 x 1200
Image Aspect Ratio
4:3
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Commercial Features
Samsung VXT CMS, Custom App (TEP) compatible, Samsung E-Paper App
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Stand
Included
Stand Design
Kickstand
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Configuration
8 GB
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
Wi-Fi Protocol
802.11ac
Bluetooth Version
Bluetooth 5.0
Connector Type
USB 2.0 ¦ USB
Security Slot Type
Kensington security slot
Included Accessories
25 W USB-C power adapter, 2 rear mounts, 2 brackets
Cables Included
USB-C charge cable
Compliant Standards
EMC Class A, IP5X, IEC/EN 62368-1
Power Device
Power adapter + battery
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Over Ethernet (PoE) Support
Battery
Battery - Lithium Ion
Capacity
4600 mAh
Service & Support
Limited warranty - 3 years ¦ Limited warranty - battery - 2 years
Width (Shipping)
45.5 cm
Depth (Shipping)
6 cm
Height (Shipping)
29.5 cm
Weight (Shipping)
1.8 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
30 - 70% (non-condensing)