LH75BEDHLGUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
34 kg
Kopā pieejams (gab.)
20
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH75BEDHLGUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
34 kg
Kopā pieejams (gab.)
20
Tuvākā piegāde
Display diagonal
190.5 cm (75")
Display resolution
3840 x 2160 pixels
HD type
4K Ultra HD
Touchscreen
No
Native aspect ratio
16:9
Display diagonal (metric)
189 cm
High Dynamic Range (HDR) supported
Yes
High Dynamic Range (HDR) technology
Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
HDMI ports quantity
3
USB port
Yes
Ethernet LAN
Wi-Fi
USB ports quantity
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Wi-Fi standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Audio Return Channel (ARC)
Built-in speaker(s)
RMS rated power
20 W
Audio output channels
2.0 channels
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Product design
Digital signage flat panel
Product colour
Black
VESA mounting
Screen shape
Flat
Bezel type
3 Bezel-less
Purpose
Commercial
Digital signal format system
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Operating hours (hours/days)
16/7
Web browser
Power consumption (typical)
175 W
Energy efficiency class (SDR)
G
Energy efficiency class (HDR)
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
139 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
178 kWh
Energy efficiency scale
A to G
Operating system installed
Tizen
Display width
1677.5 mm
Display depth
61.1 mm
Display height
962.4 mm
Display weight
25.3 kg
Package width
11832 mm
Package depth
186 mm
Package height
1110 mm