LH65BEFHLGUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
14.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
19
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH65BEFHLGUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
14.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
19
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Smart TV
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
170 Watt
Power Consumption Operational
109 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
109 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
161 kWh/1000h
Diagonal Class
65"
Diagonal Size
64.5"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
BEFX-H Series
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
Video Processor
Crystal 4K
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Eco Sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Filmmaker Mode
Picture Enhancements
98% sRGB colour gamut, contrast enhancer, 4K Upscaling
Design
3 Bezel-less Design, Slim Design
Dimensions
Without stand
Width
144.41 cm
Depth
7.68 cm
Height
83.12 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Pixel Pitch
0.372 mm
Colour Support
16700000 colours
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
LED backlight - Edge LED
Coating
0% haze
Image Contrast Ratio
4700:1
Brightness
300 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Commercial Features
Operation Hours / Days
16 / 7
Features
Workspace, Wireless Dex, Microsoft 365 Cloud, Wireless TV On, MBR Support
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm
VESA Compatibility
Conditional Access
Common Interface Plus (CI+) slot
Digital TV Tuner
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
HDTV Tuner
USB Port
USB Ports Qty
1
Type
Remote control
Battery Included
Surround Mode
Speaker System
2 channel
Output Power / Total
20 Watt
Features
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Functionality
WEB browsing, Internet video playback
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11ac
Bluetooth Version
Bluetooth 5.3
Connect & Share
Sound Mirroring, Screen Mirroring, Media Home
Internet Streaming Services
YouTube, BizTV, Niio App
Connector Type
3 x HDMI USB LAN
Internet of Things (IoT) Compatible
Platform
SmartThings Pro
Compliant Standards
EMC Class B, Safety 60065, Safety 62368-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 220-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
On/off timer
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Dimensions & Weight Details
Width (Shipping)
Depth (Shipping)
14.2 cm
Height (Shipping)
93 cm
Weight (Shipping)
21 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)