55BDL1007X/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
24.35 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
55BDL1007X/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
24.35 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption Operational
168 Watt
Power Consumption (On mode)
135 W
Power Consumption SDR (On mode)
135 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
191 kWh
Diagonal Class
55"
Diagonal Size
54.6"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
X-Line
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Sensors
Ambient light sensor (ALS)
Video Interface
Component, composite, HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
DVI, VGA (HD-15), DisplayPort
Picture Enhancements
Motion Compensation, dynamic contrast enhancement, Pixel Shift, Advanced Colour Calibration
Design
Ultra Narrow Bezel Concept
Dimensions
Without stand
Width
121.14 cm
Depth
9.85 cm
Height
68.22 cm
Weight
LCD Display Technology
IPS
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
Direct-lit LED
Image Contrast Ratio
1200:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
700 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Pull-Down Compensation
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Backlight Life
50,000 hour(s)
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
3D MA deinterlacing, Smart Insert, Intel OPS compatible
Max Number of Screens
100
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
Input Video Formats
Supported Computer Resolutions
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Connector Type
Included Accessories
Batteries, carrying handle, edge alignment pins, edge alignment plates
Cables Included
Serial cable
Compliant Standards
FCC Class B certified, UL, GOST, cUL, CB
Power Consumption Stand by
0.65 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.65 Watt
Features
Energy save, smart power
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%