86BDL4050Q/00
Pakas svars
49.06 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Ražotāja kods
86BDL4050Q/00
Pakas svars
49.06 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2272015
Energy Class
Class D
Power Consumption SDR (On mode)
100 kWh/1000h
Diagonal Class
86"
Diagonal Size
85.6"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
4050 Series
Platform
Android
Operating System
Android OS 10
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
DVI
Modes
Portrait mode, landscape mode, Tiling Mode (3 x 3)
Picture Enhancements
Dynamic contrast enhancement, progressive scan
Width
192.9 cm
Depth
6.95 cm
Height
110 cm
Weight
LCD Display Technology
ADS
Pixel Pitch
0.4935 mm
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Brightness
500 cd/m²
Commercial Features
Open Pluggable Standard (OPS) support, PPDS Wave
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Daisy Chain
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm
Supported Video Formats
MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.263, H.265, VP9, VP8
Supported Audio Formats
MP3, AAC, HE-AAC
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG, WebP
Supported Memory Cards
microSD
USB Port
Yes
USB Ports Qty
4
Configuration
ARM Cortex-A55 Quad-Core - 3 GB - 16 GB - Mali G52 MC1
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Connectivity
LAN
LAN Protocol
Ethernet
Connect & Share
Screen Share
Connector Type
Included Accessories
Screws, logo badge, usb cover
Cables Included
RS-232 daisy chain cable ¦ RS232 cable
Compliant Standards
Plug and Play, FCC Class A certified, UL, VCCI, CB, RoHS, GDPR
ENERGY STAR Certified
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH (non-condensing)