75BDL5050D/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
37 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
75BDL5050D/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
37 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2463498
Energy Class
Class F
Power Consumption SDR (On mode)
112 kWh/1000h
Diagonal Class
75"
Diagonal Size
74.5"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
5000 Series
Platform
Android
Operating System
Android OS 14
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
USB-C, DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Dynamic contrast enhancement, Pixel Shift, motion compensation deinterlacing, progressive scan
Dimensions
Without stand
Width
168.35 cm
Depth
6.95 cm
Height
96.17 cm
Weight
LCD Display Technology
ADS
Pixel Pitch
0.4296 mm
Colour Support
1070000000 colours
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Image Contrast Ratio
1200:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
600 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Pull-Down Compensation
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Backlight Life
50,000 hour(s)
Commercial Features
HTML5 support, Philips Wave remote management, keyboard lock
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Tiled Matrix (10 x 15), loop-through IR
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
Input Video Formats
1080/60i, 480/60p, 720/60p, 1080/50i, 720/50p, 576/50p, 1080/50p, 1080/60p, 480/60i, 576/50i
Supported Computer Resolutions
Supported Video Formats
MPEG-4, AVI, H.264, H.263, WebM, MPEG, H.265, VP9, VP8
Supported Audio Formats
AAC, HE-AAC, MPEG
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG
USB Port
Yes
USB Ports Qty
4
Configuration
4 x ARM Cortex-A72 + 4 x ARM Cortex-A53 - 4 GB - 32 GB - ARM Mali-G52 MC3
Type
Remote control
Battery Form Factor
AAA type
Battery Included
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Wi-Fi Protocol
802.11ax
Bluetooth Version
Bluetooth 5.2
Connector Type
Included Accessories
Philips logo, AC switch cover, screws, usb cover, Bluetooth module, Wi-Fi module (CRD32)
Cables Included
RS-232 daisy chain cable IR sensor cable - 1.8 m RS232 cable
Compliant Standards
CB, RoHS
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Features
Smart power
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH (non-condensing)