75BDL4003H/00
Pakas svars
54.1 kg
Ražotāja cena
Ražotāja kods
75BDL4003H/00
Pakas svars
54.1 kg
Ražotāja cena
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption (Max)
790 Watt
Power Consumption Operational
510 Watt
Diagonal Class
75"
Diagonal Size
74.5"
Commercial Use
Yes - digital signage
Platform
Android
HDMI Ports Qty
3 ports
PC Interface
DisplayPort, DVI
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Progressive scan, dynamic contrast enhancement, Pixel Shift, Low Bright
Width
168.82 cm
Depth
11.11 cm
LCD Display Technology
IPS
Pixel Pitch
0.429 mm
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Brightness
3000 cd/m²
Commercial Features
Open Pluggable Standard (OPS) support, keyboard lock, CMND management, FailOver
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Carrying handles, Smart Insert
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
Input Video Formats
Supported Computer Resolutions
Supported Video Formats
AVI, MPEG-4, MPEG, TTS, VOB
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG
LAN
LAN Protocol
Ethernet
Connector Type
Included Accessories
Edge alignment kit, logo badge, 3 wire clampers, screw
Cables Included
HDMI cable RS-232 daisy chain cable IR sensor cable RS-232 cable
Compliant Standards
CB, EAC, UL
Input Voltage
AC 100-240 V (50 - 60 Hz)
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%