55BDL4511D/00
Pakas svars
15.370811 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Ražotāja kods
55BDL4511D/00
Pakas svars
15.370811 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption (Max)
278 Watt
Power Consumption Operational
135 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
136 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Diagonal Size
54.6"
Series
D-Line
PC Interface
DVI, DisplayPort
Picture Enhancements
Pixel Shift, Low Bright
Dimensions
Without stand
Width
124.18 cm
Depth
6.36 cm
Height
71.26 cm
Weight
16.6 kg
LCD Display Technology
VA
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Image Contrast Ratio
5000:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
500 cd/m²
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Multilingual
Commercial Features
CMND management, FailOver
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
OPS Slot
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
Supported Video Formats
H.264, H.263, MPEG, H.265
Yes
USB Ports Qty
2 x speaker - 10 Watt
Connectivity
LAN
Connector Type
Included Accessories
3 clampers
Cables Included
IR sensor cable - 1.8 m ¦ RS232 cable
Compliant Standards
FCC Class A certified, VCCI, BSMI, CB, CCC, PSB, RoHS, ETL, EMF, CECP, EAC
Power Device
Power supply
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% (non-condensing)