50BDL3511Q/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
14.75 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
50BDL3511Q/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
14.75 kg
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption (Max)
175 Watt
Power Consumption Operational
130 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
121 kWh/1000h
Diagonal Class
50"
Diagonal Size
49.5"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
Q-Line
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
DVI
Modes
Portrait mode, landscape mode, Tile Mode
Dimensions
Without stand
Width
112.84 cm
Depth
6.35 cm
Height
64.9 cm
Weight
LCD Display Technology
VA
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
2% haze
Image Contrast Ratio
4000:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
400 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Backlight Life
50,000 hour(s)
Commercial Features
CMND management, FailOver
Operation Hours / Days
18 / 7
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
Input Video Formats
1080/60i, 480/60p, 720/60p, 1080/50i, 576/50p, 1080/50p, 1080/60p, 480/60i, 576/50i
Supported Computer Resolutions
Supported Video Formats
Motion-JPEG, H.264, MPEG, WMV3
Supported Audio Formats
WMA, AAC, HE-AAC
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Type
Remote control
Battery Form Factor
AAA type
Battery Included
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Connectivity
LAN
Connector Type
Included Accessories
3 clampers
Cables Included
IR sensor cable - 1.8 m ¦ RS232 cable
Compliant Standards
FCC Class A certified, VCCI, BSMI, CB, PSB, ETL, EMF, EPA, CU
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH (non-condensing)