50BDL3117P/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
17.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
50BDL3117P/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
17.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption (Max)
260 Watt
Power Consumption Operational
110 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
113 kWh/1000h
Diagonal Class
50"
Diagonal Size
49.5"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
P-Line
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Sensors
Ambient light sensor (ALS)
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
PC Interface
DVI, DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode, Tiling Mode (15 x 15)
Dimensions
Without stand
Width
112.84 cm
Depth
7.68 cm
Height
64.9 cm
Weight
LCD Display Technology
VA
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Image Contrast Ratio
4000:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
750 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Backlight Life
50,000 hour(s)
Commercial Features
Clinical D-image, CMND management, FailOver
Operation Hours / Days
24 / 7
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
Input Video Formats
1080/60i, 480/60p, 720/60p, 1080/50i, 720/50p, 576/50p, 1080/50p, 1080/60p
Supported Computer Resolutions
Supported Video Formats
MPEG-1, MPEG-2, Motion-JPEG, H.264, WMV3
Supported Audio Formats
AAC, HE-AAC
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG
Supported Memory Cards
microSD
USB Port
Yes
USB Ports Qty
1
Type
Remote control
Battery Form Factor
AAA type
Battery Included
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Connectivity
LAN
Connector Type
Included Accessories
USB dust cover, 3 clampers, 2 x edge alignment kit
Cables Included
RS-232 daisy chain cable ¦ RS232 cable - 3 m
Compliant Standards
FCC Class A certified, VCCI, BSMI, CB, PSB, ETL, EMF, EPA, EAC
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Features
Smart power
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH (non-condensing)