43HFL6214U/12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
43HFL6214U/12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Display diagonal
109.2 cm (43")
HD type
4K Ultra HD
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display technology
LED
Screen shape
Flat
Native aspect ratio
16:9
Display brightness
400 cd/m²
Supported video modes
1080p, 2160p
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160
Display diagonal (metric)
108 cm
Tuner type
Analog & digital
Analog signal format system
PAL
Digital signal format system
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Auto channel search
Yes
Smart TV
Yes
Operating system installed
Android
Operating system version
Android 9.0
App distribution platform
Google Play
Video apps
Netflix, YouTube
Number of speakers
2
RMS rated power
10 W
Audio decoders
DTS, Dolby Atmos, DTS-HD, Dolby MS12
Wi-Fi
Ethernet LAN
Wi-Fi standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Direct
Browsing
Product colour
Anthracite
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 200 mm
On/off switch
Rollable display
High Dynamic Range (HDR) supported
No
Teletext function
Subtitles function
Video formats supported
AVC, AVI, H.264, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP9, WMV9
Audio formats supported
AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Image formats supported
BMP, GIF, JPG, PNG
Subtitle formats supported
SMI, SRT, TXT
Parental control
HDMI ports quantity
3
PC in (D-Sub)
No
USB 2.0 ports quantity
1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Common interface Plus (CI+)
HDMI version
2.0
Audio Return Channel (ARC)
HDCP
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Headphone outputs
Common interface Plus (CI+) version
1.3.2
Control type
Wireless
Electronic Programme Guide (EPG)
On Screen Display (OSD)
Hotel mode
ECO mode
Auto power off
Sleep timer
On/Off timer
Firmware upgradeable
Power consumption (typical)
51 W
Power consumption (standby)
0.3 W
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
51 kWh
AC input voltage
220 - 240 V
AC input frequency
50 - 60 Hz
Energy efficiency scale
A to G
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Width (without stand)
963 mm
Depth (without stand)
76 mm
Height (without stand)
558 mm