43HFL3014/12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
43HFL3014/12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV
Energy Class
Class D
Power Consumption (On mode)
34 W
Power Consumption SDR (On mode)
34 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
50 kWh
Diagonal Class
43"
Commercial Use
Yes - healthcare / hospital
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
VGA (HD-15)
Modes
Eco mode, hotel mode
Design
Flame retardant cabinet
Dimensions
Without stand
Width
97 cm
Depth
7.8 cm
Height
56.3 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
1920 x 1080
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
Direct-lit LED
Brightness
250 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Commercial Features
Settings Cloning Capability
Yes
Features
One touch Play, security lock slot (cable lock sold separately)
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm
VESA Compatibility
Analogue TV Tuner
PAL, SECAM
Conditional Access
Common Interface Plus (CI+) slot
Digital TV Tuner
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
HDTV Tuner
Digital TV Service
MHEG
MPEG Profiles and Levels
HEVC
Analogue Video Input Signals
NTSC, PAL, SECAM
Teletext
Electronic Programme Guide
Digital EPG, Now & Next
Supported Video Formats
MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, AVI, MKV, TS, AVC, H.264, VC-1, HEVC, MPG
Supported Audio Formats
MP3, WMA, WAV, AAC
Supported Pictures Formats
BMP, JPG, GIF, PNG
USB Port
USB Ports Qty
1
Type
Remote control
Remote Control Model
Philips 22AV1903A/12
Battery Form Factor
AAA type
Battery Included Qty
2
Features
Battery anti-theft protection
Digital Audio Format
Dolby Digital output
Surround Mode
Sound Effects
Incredible Surround
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
16 Watt
Speakers
2 x speaker - 8 Watt
Connector Type
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 230V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.3 Watt
Auto On/Off
Dimensions & Weight Details
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C