32PHS6000/12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.45 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
32PHS6000/12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.45 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2227040
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
22 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
36 kWh/1000h
Diagonal Class
32"
Platform
TITAN OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG)
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Light sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Picture Enhancements
Pixel Plus HD, Crystal Clear
Design
Borderless Frame, Lightweight Design, Compact Design
Dimensions
Without stand
Width
71.5 cm
Depth
8.3 cm
Height
43.2 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
1366 x 768
Display Format
720p
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Native Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Features
One touch Play
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Charcoal
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm