32BDL4511D/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
15.370811 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
32BDL4511D/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
15.370811 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption (Max)
60 Watt
Power Consumption Operational
36 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
36 kWh/1000h
Diagonal Class
32"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
D-Line
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
DVI, DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Pixel Shift, Low Bright
Dimensions
Without stand
Width
72.65 cm
Depth
6.51 cm
Height
42.54 cm
Weight
5.7 kg
LCD Display Technology
ADS
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Image Contrast Ratio
1200:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
400 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Multilingual
Backlight Life
50,000 hour(s)
Commercial Features
CMND management, FailOver
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
OPS Slot
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
100 x 100 mm, 200 x 200 mm
VESA Compatibility
Yes
Input Video Formats
1080/60i, 480/60p, 720/60p, 1080/50i, 720/50p, 576/50p, 1080/50p, 1080/60p, 480/60i, 576/50i
Supported Computer Resolutions
Supported Video Formats
H.264, H.263, MPEG, H.265
Supported Audio Formats
AAC, HE-AAC
Supported Pictures Formats
BMP, PNG, JPEG
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Type
Remote control
Battery Form Factor
AAA type
Battery Included
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x speaker - 10 Watt
Connectivity
LAN
Connector Type
Included Accessories
3 clampers
Cables Included
IR sensor cable - 1.8 m ¦ RS232 cable
Compliant Standards
FCC Class A certified, VCCI, BSMI, CB, CCC, PSB, RoHS, ETL, EMF, CECP, EAC
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% (non-condensing)