LG OLED83G51LW - 83" Diagonal Class G5 Series OLED TV - OLED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR
Ražotāja kods
OLED83G51LW
Pakas svars
39 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
OLED83G51LW
Pakas svars
39 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2223919
Energy Class
Class E
Power Consumption SDR (On mode)
125 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
350 kWh/1000h
Diagonal Class
83"
Series
G5 Series
Video Processor
?11 Gen 2 AI 4K
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode, Dolby Vision Game
Picture Enhancements
Design
One Wall Design
Width
184.7 cm
Depth
2.8 cm
Height
105.7 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, OLED Motion, 165 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
LCD Backlight Technology
Pixel dimming
Coating
Anti-glare
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm