LG OLED77G51LW - 77" Diagonal Class G5 Series OLED TV - OLED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR
Ražotāja kods
OLED77G51LW
Pakas svars
45.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
18
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
OLED77G51LW
Pakas svars
45.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
18
Tuvākā piegāde
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2244914
Energy Class
Class E
Power Consumption SDR (On mode)
101 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
299 kWh/1000h
Diagonal Class
77"
Series
G5 Series
Video Processor
?11 Gen 2 AI 4K
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode, Dolby Vision Game
Picture Enhancements
Design
One Wall Design
Width
171.2 cm
Depth
2.48 cm
Height
98.2 cm
Weight
33.6 kg
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, OLED Motion, 165 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
LCD Backlight Technology
Pixel dimming
Coating
Anti-glare
Stand
Optional
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm