LG OLED77C51LA - 77" Diagonal Class C5 Series OLED TV - OLED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR
Ražotāja kods
OLED77C51LA
Pakas svars
23.5 kg
Ražotāja kods
OLED77C51LA
Pakas svars
23.5 kg
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2224429
Energy Class
Class F
Power Consumption SDR (On mode)
125 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
326 kWh/1000h
Diagonal Class
77"
Series
C5 Series
Video Processor
?9 Gen 8 AI 4K
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode
Picture Enhancements
Design
Ultra Thin Design
Width
177.1 cm
Depth
4.71 cm
Height
98.2 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, OLED Motion, Variable Refresh Rate (VRR), 144 Hz Refresh Rate
Stand
Included
Flat Panel Mount Interface
300 x 200 mm