LG 85QNED93A6A - 85" Diagonal Class QNED93 Series LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
85QNED93A6A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
34 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
85QNED93A6A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
34 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2230466
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
168 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
370 kWh/1000h
Diagonal Class
85"
Series
QNED93 Series
Model Year
2025
Platform
webOS
Operating System
webOS 25
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10, Dolby Vision
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Video Processor
?8 Gen 2 AI 4K
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Filmmaker Mode, HGIG Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Dolby Vision Game
Picture Enhancements
Design
Thin Design
Dimensions
Without stand
Width
189 cm
Depth
5.99 cm
Height
108.1 cm
Weight
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), 144 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
Mini-LED - Precision Dimming
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm