LG 75UA75006LA - 75" Diagonal Class UA75 Series LED-backlit LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
75UA75006LA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
32.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
75UA75006LA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
32.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2229808
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
137 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
170 kWh/1000h
Diagonal Class
75"
Series
UA75 Series
Model Year
2025
Platform
webOS
Operating System
webOS 25
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR10 Pro
Video Processor
?7 Gen 8 AI 4K
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode
Picture Enhancements
Auto Calibration, Dynamic Tone Mapping, Game Optimiser, 4K Super Upscaling
Design
Slim Design
Dimensions
Without stand
Width
166.8 cm
Depth
5.98 cm
Height
96 cm
Weight
23.5 kg
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Native Refresh Rate, 50 Hz Native Refresh Rate, 60 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
LCD Backlight Technology
Direct LED
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm