LG 65UA73003LA - 65" Diagonal Class UA73 Series LED-backlit LCD TV - UHD AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
65UA73003LA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
15.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
65UA73003LA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
15.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - UHD AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2240986
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
102 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
135 kWh/1000h
Diagonal Class
65"
Series
UA73 Series
Model Year
2025
Platform
webOS
Operating System
webOS 25
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10, HDR10 Pro
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Video Processor
?7 Gen 8 AI 4K
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Filmmaker Mode, HGIG Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM)
Picture Enhancements
Game Optimiser, 4K Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping
Dimensions
Without stand
Width
144.6 cm
Depth
5.98 cm
Height
83.1 cm
Weight
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Native Refresh Rate, 60 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
LCD Backlight Technology
Direct LED
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm