LG 65QNED93A6A - 65" Diagonal Class QNED93 Series LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
65QNED93A6A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
18.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
65QNED93A6A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
18.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2230368
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
110 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
255 kWh/1000h
Diagonal Class
65"
Series
QNED93 Series
Model Year
2025
Platform
webOS
Operating System
webOS 25
HDR10, Dolby Vision
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Video Processor
?8 Gen 2 AI 4K
4 ports
Modes
Filmmaker Mode, HGIG Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Dolby Vision Game
Picture Enhancements
Design
Thin Design
Width
144.5 cm
Depth
5.85 cm
Height
83 cm
Weight
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), 144 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
Mini-LED - Precision Dimming
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm