LG 55QNED85A3C - 55" Diagonal Class QNED85 Series LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED
Ražotāja kods
55QNED85A3C
Pakas svars
14.9 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Ražotāja kods
55QNED85A3C
Pakas svars
14.9 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2214521
Energy Class
Class E
Power Consumption SDR (On mode)
64 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
113 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Series
QNED85 Series
HDR Format
HDR10, Dolby Vision
Video Processor
?8 Gen 2 AI 4K
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode
Picture Enhancements
Design
Super Slim Design
Width
123.6 cm
Depth
2.97 cm
Height
71.6 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, 144 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
LCD Backlight Technology
Mini-LED - local dimming
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm