LG 43UA73003LA - 43" Diagonal Class UA73 Series LED-backlit LCD TV - UHD AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
43UA73003LA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
141
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
43UA73003LA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
141
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - UHD AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2240965
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
54 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
75 kWh/1000h
Diagonal Class
43"
Series
UA73 Series
Model Year
2025
Platform
webOS
Operating System
webOS 25
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR10 Pro
Video Processor
?7 Gen 8 AI 4K
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode
Picture Enhancements
Dynamic Tone Mapping, Game Optimiser, 4K Super Upscaling
Dimensions
Without stand
Width
95.7 cm
Depth
5.79 cm
Height
55.8 cm
Weight
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Native Refresh Rate, 60 Hz Variable Refresh Rate (VRR)
LCD Backlight Technology
Direct LED
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm