iiyama ProLite LH10551UWS-B1AG - 105" Diagonal Class (104.7" viewable) LED-backlit LCD display - digital signage - 5K UHD (2160p) 5120 x 2160 - black
Ražotājs
IIYAMA
Ražotāja kods
LH10551UWS-B1AG
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
119.5 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
TFT screen, resolution: 5120x2160 pixels, VESA mount (1500x600 mm), speaker, response time: 8ms, brightness 500cd, viewing angle 178/178°(H/V), contrast: 1200:1, connection: USB (4x), USB-C, 250m, Ethernet, audio, display-port, HDMI, incl.: cable (RS232, HDMI), power supply unit, power cable, Remote Control, QSG
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
IIYAMA
Ražotāja kods
LH10551UWS-B1AG
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
119.5 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption Operational
247 Watt
Power Consumption (On mode)
247 W
Power Consumption SDR (On mode)
247 kWh/1000h
Diagonal Class
105"
Diagonal Size
104.7"
Commercial Use
Yes - digital signage
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
1 ports
PC Interface
DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode
Design
Fanless Design, metal frame, Thin Bezel Design
Width
248.74 cm
Depth
9.91 cm
Height
107.06 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
LCD Display Technology
IPS
Pixel Pitch
0.479 mm
LED Lifetime
50000 hours
Colour Support
1070000000 colours
Resolution
5120 x 2160
Display Format
5K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
21:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Frame Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
Anti-glare, 25% haze
Image Contrast Ratio
1200:1
Brightness
500 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
8 ms
Display Menu Language
Czech, English, German, French, Italian, Polish, Russian, Spanish, Dutch, Japanese, Chinese
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Anti-image retention, Open Pluggable Specification slot, Daisy Chain, 8-bit support
USB Port
Yes
USB Ports Qty
5
Configuration
256 MB
Type
Remote control
Battery Included
Yes
Speaker System
2 speakers
Output Power / Total
20 Watt
Speakers
2 x main channel speaker - 10 Watt
Connectivity
LAN
Connector Type
Cables Included
RS-232C cable ¦ HDMI cable
Compliant Standards
CB, RoHS, WEEE, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, HDCP 2.2, UKCA
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Width (Shipping)
Depth (Shipping)
33.9 cm
Height (Shipping)
Weight (Shipping)
88.7 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C