LS24D406GAUXEN
Pakas svars
4.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
61
Ražotāja kods
LS24D406GAUXEN
Pakas svars
4.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
61
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2109455
Energy Class
Class C
Energy Consumption per Year
18 kWh
Diagonal Size
24"
Built-in Devices
USB 2.0 hub
Panel Type
IPS
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
72% NTSC (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Dimensions (WxDxH)
54.07 cm x 21.9 cm x 49.77 cm - with stand
Weight
3.5 kg
Type
Speakers
Output Power / Channel
1 Watt
Interfaces
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-3/+25
Swivel Angle
90
Rotation Angle
184
Height Adjustment
105 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
16.9% recycled plastic, security lock slot (cable lock sold separately)
Cables Included
1 x HDMI cable
Compliant Standards
TUV Eye Comfort certified
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Consumption SDR (On mode)
12 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
12 Watt
Power Consumption (Max)
45 Watt
Shipping Width
58.5 cm
Shipping Depth
44.7 cm
Shipping Height
10.9 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)