LS32CG552EUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
27
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LS32CG552EUXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
27
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Energy Consumption per Year
48 kWh
Diagonal Size
32"
Curved Screen
Yes (1000R)
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
VA
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 165 Hz
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
2500:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Response Time
1 ms (MPRT)
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Backlight Technology
LED backlight
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
71 cm x 27.26 cm x 53.36 cm - with stand
Weight
5.2 kg
Interfaces
DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) ¦ HDMI 2.0 (HDCP 2.2) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-2/+18
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Consumption SDR (On mode)
33 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
64 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
33.2 Watt
Power Consumption (Max)
59 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
79.3 cm
Shipping Depth
19.7 cm
Shipping Height
49.64 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)