LS27FG502EUXEN
Pakas svars
5.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
97
Ražotāja kods
LS27FG502EUXEN
Pakas svars
5.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
97
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2435795
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class G
Energy Consumption per Year
31 kWh
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
Fast IPS
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.2335 mm
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
99% sRGB
Response Time
1 ms (grey-to-grey)
Gaming
Yes
Dimensions (WxDxH)
61.4 cm x 25.02 cm x 51.78 cm - with stand
Weight
4.1 kg
Interfaces
DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) ¦ HDMI (HDCP 2.2) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt, swivel, pivot (rotation), height
Tilt Angle
-3/+25
Swivel Angle
90
Rotation Angle
184
Height Adjustment
105 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Cables Included
1 x DisplayPort cable ¦ 1 x HDMI cable
Compliant Standards
HDCP 2.2
Power Consumption SDR (On mode)
21 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
36 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
21 Watt
Power Consumption (Max)
48 Watt
Shipping Width
48.8 cm
Shipping Depth
65.5 cm
Shipping Height
11.4 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)