LS27CG552EUXEN
Pakas svars
5.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
141
Ražotāja kods
LS27CG552EUXEN
Pakas svars
5.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
141
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Energy Consumption per Year
38 kWh
Diagonal Size
27"
Curved Screen
Yes (1000R)
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
VA
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 165 Hz
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
2500:1
HDR Format
HDR10
Response Time
1 ms (MPRT)
Gaming
Yes
Dimensions (WxDxH)
61.66 cm x 27.26 cm x 47.74 cm - with stand
Weight
4.1 kg
Interfaces
DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) ¦ HDMI 2.0 (HDCP 2.2) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-2/+18
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately)
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Consumption SDR (On mode)
26 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
41 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
26 Watt
Power Consumption (Max)
40 Watt
Shipping Width
67.9 cm
Shipping Depth
18.8 cm
Shipping Height
43.8 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)