LS25BG400EUXEN
Pakas svars
6.098 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Ražotāja kods
LS25BG400EUXEN
Pakas svars
6.098 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Class E
Energy Class (HDR)
Class G
Energy Consumption per Year
26 kWh
Diagonal Size
25"
Adaptive-Sync Technology
NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
Panel Type
IPS
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz
Brightness
400 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Format
HDR10
Colour Gamut
99% sRGB
Response Time
1 ms (grey-to-grey)
Dimensions (WxDxH)
55.85 cm x 24.48 cm x 55.29 cm - with stand
Weight
4.5 kg
Interfaces
DisplayPort 1.2 2 x HDMI Headphones
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-3/+22
Swivel Angle
30
Rotation Angle
-92/+92
Height Adjustment
120 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Cables Included
1 x HDMI cable
Compliant Standards
HDCP 2.2
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
18 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
31 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
18 Watt
Power Consumption (Max)
35 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Shipping Width
62.8 cm
Shipping Depth
42.9 cm
Shipping Height
16.3 cm
Shipping Weight
6 kg
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)