LS24F320GAUXEN
Pakas svars
3.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
150
Ražotāja kods
LS24F320GAUXEN
Pakas svars
3.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
150
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2231951
Energy Class
Class D
Energy Consumption per Year
20 kWh
Diagonal Size
24"
Panel Type
IPS
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.2767 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
72% NTSC (CIE 1931)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Dimensions (WxDxH)
54.07 cm x 17.51 cm x 42.85 cm - with stand
Weight
2.4 kg
Interfaces
2 x HDMI (HDCP 1.4)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-2/+21
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), 13.8% recycled plastic
Cables Included
1 x HDMI cable
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Consumption SDR (On mode)
13 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
13.4 Watt
Power Consumption (Max)
25 Watt
Shipping Width
63.6 cm
Shipping Depth
36.3 cm
Shipping Height
10 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
10 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)