27M2N3500NL/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.88 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
27M2N3500NL/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.88 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
AMD Adaptive-Sync
Panel Type
VA
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.2331 mm
Pixel Per Inch
108.79
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
5000:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
95% DCI-P3 (CIE 1976), 92% Adobe RGB (CIE 1931), 127% sRGB (CIE 1976)
Response Time
1 ms (grey-to-grey), 0.5 ms (MPRT)
Vertical Refresh Rate
48 - 180 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 270 kHz
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Charcoal
Dimensions (WxDxH)
61.5 cm x 19.3 cm x 46.3 cm - with stand
Weight
4.34 kg
Interfaces
2 x HDMI (HDCP 2.2) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Cables Included
1 x DisplayPort cable ¦ 1 x HDMI cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (Typical)
21.6 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
69 cm
Shipping Depth
14.1 cm
Shipping Height
42 cm
Shipping Weight
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%