27M2N3201A/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
241
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
27M2N3201A/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
241
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
27"
Panel Type
Fast IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.31125 mm
Pixel Per Inch
81.59
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
90% Adobe RGB (CIE 1976), 95% DCI-P3 (CIE 1976), 128% sRGB (CIE 1931), 110% NTSC (CIE 1976)
Response Time
0.5 ms (MPRT), 1 ms (grey-to-grey)
Vertical Refresh Rate
48 - 180 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 200 kHz
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Dimensions (WxDxH)
61.4 cm x 26.1 cm x 51.9 cm - with stand (highest position)
Weight
5.82 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ Audio line-out (mini-jack)
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+20
Swivel Angle
60
Rotation Angle
Height Adjustment
130 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Cables Included
1 x DisplayPort cable ¦ 1 x HDMI cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
21 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
35 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
27.4 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
OS Required
Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
73 cm
Shipping Depth
18.8 cm
Shipping Height
47.8 cm
Shipping Weight
9.15 kg
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH