27M2N3200NF/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.06 kg
Kopā pieejams (gab.)
132
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
27M2N3200NF/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
6.06 kg
Kopā pieejams (gab.)
132
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2330424
Energy Class
Class E
Energy Class (HDR)
Class F
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD Adaptive-Sync
Panel Type
Fast IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 144 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Pixel Per Inch
81.59
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1500:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
90% Adobe RGB, 95% DCI-P3, 120% sRGB, 110% NTSC
Response Time
0.5 ms (Smart MBR), 4 ms (grey-to-grey)
Vertical Refresh Rate
48 - 144 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 160 kHz
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Charcoal
Dimensions (WxDxH)
61.6 cm x 21.6 cm x 46.3 cm - with stand
Weight
3.72 kg
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Cables Included
1 x HDMI cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
21 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
25 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
21.6 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Included Software
Evnia Precision Center
OS Required
Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
78 cm
Shipping Depth
13.9 cm
Shipping Height
45.5 cm
Shipping Weight
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%