25M2N3200U/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.56 kg
Kopā pieejams (gab.)
66
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
25M2N3200U/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.56 kg
Kopā pieejams (gab.)
66
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2395403
Energy Class
Class D
Energy Class (HDR)
Class G
Diagonal Size
25"
Viewable Size
24.5"
Adaptive-Sync Technology
NVIDIA G-SYNC Compatible
Panel Type
Fast IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 310 Hz, DisplayPort: 300 Hz, HDMI: 240Hz)
Pixel Pitch
0.2829 mm
Pixel Per Inch
90
Brightness
400 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
HDR Certification
DisplayHDR 400
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
91% Adobe RGB, 91% DCI-P3, 123% sRGB, 100% NTSC
Response Time
0.3 ms (Smart MBR), 1 ms (grey-to-grey fast)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Charcoal
Dimensions (WxDxH)
55.7 cm x 23.9 cm x 50.8 cm - with stand (highest position)
Weight
5.03 kg
Interfaces
DisplayPort 1.4 2 x HDMI Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Height, swivel, tilt, pivot (rotation)
Tilt Angle
-5/+20
Swivel Angle
60
Rotation Angle
-90/+90
Height Adjustment
130 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), textured finish, 100% recyclable packaging
Cables Included
1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
14 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
35 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
21.5 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Included Software
Evnia Precision Center
OS Required
Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
69 cm
Shipping Depth
13.9 cm
Shipping Height
39.2 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH