24M2N3200NF/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.36 kg
Kopā pieejams (gab.)
121
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
24M2N3200NF/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.36 kg
Kopā pieejams (gab.)
121
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2335643
Energy Class
Class D
Energy Class (HDR)
Class F
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.8"
Adaptive-Sync Technology
VESA Adaptive-Sync
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 144 Hz
Pixel Pitch
0.2745 mm
Pixel Per Inch
93
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1500:1
HDR Format
HDR10
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
110% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931), 89% Adobe RGB (CIE 1976), 93% DCI-P3 (CIE 1976)
Response Time
4 ms (grey-to-grey), 0.5 ms (Smart MBR)
Vertical Refresh Rate
48 - 144 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 160 kHz
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Charcoal
Dimensions (WxDxH)
54.4 cm x 21.6 cm x 43.3 cm - with stand (highest position)
Weight
3.04 kg
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-5/+20
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Cables Included
1 x HDMI cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
14 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
22 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
17.8 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Included Software
Evnia Precision Center
OS Required
Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
69 cm
Shipping Depth
12.4 cm
Shipping Height
42 cm
Shipping Weight
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH