25M2N3200W/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9 kg
Kopā pieejams (gab.)
98
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
25M2N3200W/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9 kg
Kopā pieejams (gab.)
98
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class E
Diagonal Size
25"
Viewable Size
24.5"
Adaptive-Sync Technology
AMD Adaptive-Sync
Panel Type
VA
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz
Pixel Pitch
0.2832 mm
Pixel Per Inch
89.91
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1
Colour Support
1.07 billion colours
Colour Gamut
101.5% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB
Response Time
1 ms (grey-to-grey), 0.5 ms (MPRT)
Vertical Refresh Rate
48 - 240 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 274 kHz
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
3H Hard Coating, anti-glare (25%)
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Multilingual
Features
Colour
Dark slate
Dimensions (WxDxH)
55.7 cm x 23.9 cm x 50.8 cm - with stand
Weight
4.64 kg
Interfaces
2 x HDMI 2.0 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) ¦ Audio line-in/out
Display Position Adjustments
Height, tilt
Tilt Angle
-5/+20
Swivel Angle
60
Rotation Angle
180
Height Adjustment
130 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), textured finish
Included Accessories
VESA bracket
Cables Included
1 x DisplayPort cable ¦ 1 x HDMI cable
MTBF
50,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption SDR (On mode)
19 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
27.7 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
73 cm
Shipping Depth
18.8 cm
Shipping Height
42 cm
Shipping Weight
7.6 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80%