49B2U6900CH/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
20.2 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
49B2U6900CH/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
20.2 kg
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class F
Diagonal Size
49"
Viewable Size
48.8"
Curved Screen
Yes
Adaptive-Sync Technology
AMD Adaptive-Sync
Built-in Devices
KVM Switch, Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 2/USB-C hub, pop-up webcam
USB Power Delivery
100 Watt
Panel Type
VA
Aspect Ratio
32:9
Native Resolution
Dual Quad HD 5120 x 1440 at 75 Hz
Pixel Pitch
0.2328 mm
Pixel Per Inch
109
Brightness
450 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1 / 80000000:1 (dynamic)
HDR Certification
DisplayHDR 400
Colour Support
1.07 billion colours (8-bit + FRC)
Colour Gamut
119% sRGB, 97% NTSC
Response Time
4 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Textile black
Dimensions (WxDxH)
119.3 cm x 26.8 cm x 58.3 cm - with stand (highest position)
Weight
15.21 kg
Sensor Resolution
5 Megapixel
Features
Type
Microphone
Microphone Features
Noise-cancelling
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
5 Watt
Keyboard / Mouse Interface
USB
Interfaces
DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) ¦ 2 x HDMI 2.0 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) ¦ 2 x USB-C upstream (HDCP 1.4, HDCP 2.2, DisplayPort Alt Mode, power up to 100W) ¦ USB-C 3.2 downstream (data, power up to 15W) ¦ 3 x USB ¦ USB (fast charge BC 1.2) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-jack) ¦ LAN (RJ-45)
Display Position Adjustments
Height, swivel, tilt
Tilt Angle
-5/+15
Swivel Angle
60
Height Adjustment
150 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging
MTBF
70,000 hour(s)
Compliant Standards
Security Slot Type
Kensington security slot
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (Typical)
48.1 Watt
Power Consumption Stand by
0.3 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0 Watt
On / Off Switch
Yes
Included Software
Philips SmartControl
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
129 cm
Shipping Depth
30 cm
Shipping Height
47.5 cm
Shipping Weight
19.38 kg
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH