27E2N2500/00
Pakas svars
5.56 kg
Kopā pieejams (gab.)
248
Ražotāja kods
27E2N2500/00
Pakas svars
5.56 kg
Kopā pieejams (gab.)
248
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
VESA Adaptive-Sync
Panel Type
IPS
Native Resolution
QHD 2560 x 1440 at 120 Hz
Pixel Pitch
0.2331 mm
Pixel Per Inch
109
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
1500:1
HDR Format
HDR10
Response Time
1 ms (MPRT), 4 ms (grey-to-grey)
Vertical Refresh Rate
48 - 120 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 140 kHz
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.6 cm x 20 cm x 45.4 cm - with stand (highest position)
Weight
3.22 kg
Interfaces
HDMI ¦ DisplayPort 1.4
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging, textured finish
Compliant Standards
CB, PSE Mark, BSMI, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, Plug and Play, DDC/CI, RoHS, PVC-free, BFR-free
Power Consumption (Typical)
22.97 Watt
0.3 Watt
OS Required
Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Shipping Depth
12.4 cm
Shipping Height
48 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH