27E1N1200A/00
Pakas svars
6.56 kg
Kopā pieejams (gab.)
17
Ražotāja kods
27E1N1200A/00
Pakas svars
6.56 kg
Kopā pieejams (gab.)
17
Diagonal Size
27"
Panel Type
IPS
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch
0.3114 mm
Pixel Per Inch
81.59
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1300:1
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
80.49% DCI-P3 (CIE 1976), 101.8% sRGB (CIE 1931), 88.37% NTSC (CIE 1976), 86.85% Adobe RGB
Response Time
4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
61.7 cm x 21.1 cm x 45.7 cm - with stand (highest position)
Weight
3.97 kg
Type
Speakers - stereo
Output Power / Channel
2 Watt
Interfaces
VGA HDMI DisplayPort 1.2 Audio line-in/out (mini-jack)
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging, textured finish
Cables Included
1 x HDMI cable
Power Consumption (Typical)
20.2 Watt
0.3 Watt
OS Required
Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Shipping Depth
14.1 cm
Shipping Height
45.5 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% RH